ΟΙ ΦΑΡΟΦΥΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ...  Empty ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ...

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Τρι Ιουν 12, 2012 5:58 pm

Μετά από λειτουργία δύο σχολικών ετών το φόρουμ Φάρος ετοιμάζεται να κλείσει την αυλαία του.

Στο διάστημα αυτό κατάφερε να αποκτήσει στα μέλη του 10 από τους 17 μαθητές της τάξης μας καθώς και 3 δασκάλους του σχολείου μας.

Το σημαντικότερο όμως που μας πρόσφερε ήταν η δυνατότητα να ανεβάζουμε χρήσιμες πληροφορίες για τα μαθήματά μας αλλά και να προβάλλουμε τις δραστηριότητες της τάξης και του σχολείου μας.

Σε λίγες μέρες το φόρουμ θα κλείσει. Θα παραμείνει δηλαδή στο διαδίκτυο αλλά δε θα δέχεται νέες αναρτήσεις ούτε και θα εγκρίνονται νέες εγγραφές μελών.

Μπορείτε ως τότε να προσθέσετε εδώ λίγα λόγια για την εμπειρία της συμμετοχής σας στο φόρουμ καθώς και κάποιο αποχαιρετιστήριο μήνυμα.

ΜΑΡΙΟΡΗ

Αριθμός μηνυμάτων : 1035
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ...  Empty Απ: ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ...

Δημοσίευση από marios Τετ Ιουν 13, 2012 5:18 pm

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΦΑΡΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ. ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΦΕΤΟΣ ΔΗΛΑΔΗ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΠΟΛΥ!!
marios
marios

Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 22/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης